225/45R19 96W Observe S944 XL

TOYO
-10%

225/45R19 96W Observe S944 XL

225/45R19 96W Observe S944 XL

10,692.00 ден

На лагер

10,692.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA023177 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

225

Профил

45

Дијаметар

R19

Сезона

Зимска

Бренд

TOYO

Шара

OBSERVE S944

Тежински индекс

96

Брзински индекс

W

Додадовте производ во Вашата кошничка: