225/45R19 96W UHP XL RI

RIKEN
-10%

225/45R19 96W UHP XL RI

225/45R19 96W UHP XL RI

4,698.00 ден

На лагер

4,698.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 500682 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

225

Профил

45

Дијаметар

R19

Сезона

Летна

Бренд

RIKEN

Шара

ULTRA HIGH PERF

Тежински индекс

96

Брзински индекс

W

Додадовте производ во Вашата кошничка: