225/50R17 94W CSC5 SSR * FR

CONTINENTAL

225/50R17 94W CSC5 SSR * FR

225/50R17 94W CSC5 SSR * FR

11,230.00 ден

На лагер

11,230.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA006977 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

225

Профил

50

Дијаметар

R17

Сезона

Летна

Бренд

CONTINENTAL

Шара

ConitSportContact 5

Тежински индекс

94

Брзински индекс

W

Додадовте производ во Вашата кошничка: