225/55R16 99H WR D4 XL

NOKIAN
-10%

225/55R16 99H WR D4 XL

225/55R16 99H WR D4 XL

7,524.00 ден

На лагер

7,524.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA009018 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

225

Профил

55

Дијаметар

R16

Сезона

Зимска

Бренд

NOKIAN

Шара

WR D4

Тежински индекс

99

Брзински индекс

H

Додадовте производ во Вашата кошничка: