225/55R16 99V OB944 TL XL

TOYO
-10%

225/55R16 99V OB944 TL XL

225/55R16 99V OB944 TL XL

6,462.00 ден

На лагер

6,462.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA024050 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

225

Профил

55

Дијаметар

R16

Сезона

Зимска

Бренд

TOYO

Шара

OB944

Тежински индекс

99

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: