225/55R18 102H WR SUV 4 XL

NOKIAN

225/55R18 102H WR SUV 4 XL

225/55R18 102H WR SUV 4 XL

13,000.00 ден

На лагер

13,000.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA015977 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

225

Профил

55

Дијаметар

R18

Сезона

Зимска

Бренд

NOKIAN

Шара

WR SUV 4

Тежински индекс

102

Брзински индекс

H

Додадовте производ во Вашата кошничка: