225/55R18 98V PRIMACY 3 GRNX

MICHELIN
-10%

225/55R18 98V PRIMACY 3 GRNX

225/55R18 98V PRIMACY 3 GRNX

10,017.00 ден

Out of stock

10,017.00 ден

Достапност: Нема на залиха ШИФРА: AA009772 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

225

Профил

55

Дијаметар

R18

Сезона

Летна

Бренд

MICHELIN

Шара

Primacy 3

Тежински индекс

98

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: