225/55R19 99H N’Fera Sport SUV

NEXEN

225/55R19 99H N’Fera Sport SUV

225/55R19 99H N’Fera Sport SUV

8,230.00 ден

На лагер

8,230.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 500624 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

225

Профил

55

Дијаметар

R19

Сезона

Летна

Бренд

NEXEN

Шара

N-Fera Sport SUV

Додадовте производ во Вашата кошничка: