195/55R20 95H Eco Contact 5 XL

NOKIAN
-10%

195/55R20 95H Eco Contact 5 XL

195/55R20 95H Eco Contact 5 XL

7,956.00 ден

На лагер

7,956.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA021511 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

225

Профил

60

Дијаметар

R17

Сезона

Зимска

Бренд

NOKIAN

Шара

WR SUV 4

Тежински индекс

103

Брзински индекс

H

Додадовте производ во Вашата кошничка: