225/60R17 103V SUV SNOW XL RI

RIKEN

225/60R17 103V SUV SNOW XL RI

225/60R17 103V SUV SNOW XL RI

6,720.00 ден

На лагер

6,720.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA013563 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

225

Профил

60

Дијаметар

R17

Сезона

Зимска

Бренд

RIKEN

Шара

Suv Snow

Тежински индекс

103

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: