225/60R17 99H 701 SUV RI

RIKEN

225/60R17 99H 701 SUV RI

225/60R17 99H 701 SUV RI

6,130.00 ден

На лагер

6,130.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA010926 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

225

Профил

60

Дијаметар

R17

Сезона

Летна

Бренд

RIKEN

Шара

701 Suv

Тежински индекс

99

Брзински индекс

H

Додадовте производ во Вашата кошничка: