225/60R18 100W N’Fera Sport SUV

NEXEN

225/60R18 100W N’Fera Sport SUV

225/60R18 100W N’Fera Sport SUV

7,850.00 ден

На лагер

7,850.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 500628 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

225

Профил

60

Дијаметар

R18

Сезона

Летна

Бренд

NEXEN

Шара

N-Fera Sport SUV

Додадовте производ во Вашата кошничка: