225/65R16C 112/110T Vanis 3 8PR

BARUM
-10%

225/65R16C 112/110T Vanis 3 8PR

225/65R16C 112/110T Vanis 3 8PR

7,983.00 ден

На лагер

7,983.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 504086 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

225

Профил

65

Дијаметар

R16C

Сезона

Летна

Бренд

BARUM

Шара

Vanis 3

Тежински индекс

112/110

Брзински индекс

T

Додадовте производ во Вашата кошничка: