225/70R15C 112/110S NANO ENERGY VAN

TOYO
-10%

225/70R15C 112/110S NANO ENERGY VAN

225/70R15C 112/110S NANO ENERGY VAN

6,201.00 ден

На лагер

6,201.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 503599 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

225

Профил

70

Дијаметар

R15C

Сезона

Летна

Бренд

TOYO

Шара

NANO ENERGY VAN

Тежински индекс

112/110

Брзински индекс

S

Додадовте производ во Вашата кошничка: