225/75R16C 118/116R ContiVanContact 100

CONTINENTAL
-10%

225/75R16C 118/116R ContiVanContact 100

225/75R16C 118/116R ContiVanContact 100

11,907.00 ден

На лагер

11,907.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 500272 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

225

Профил

75

Дијаметар

R16C

Сезона

Летна

Бренд

CONTINENTAL

Шара

ContiVanContact 100

Додадовте производ во Вашата кошничка: