235/45R17 97Y PWRGY XL

PIRELLI
-10%

235/45R17 97Y PWRGY XL

235/45R17 97Y PWRGY XL

6,408.00 ден

На лагер

6,408.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 500892 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

235

Профил

45

Дијаметар

R17

Сезона

Летна

Бренд

PIRELLI

Шара

POWERGY

Додадовте производ во Вашата кошничка: