235/45R18 98V KRISALP HP3 XL

KLEBER

235/45R18 98V KRISALP HP3 XL

235/45R18 98V KRISALP HP3 XL

8,420.00 ден

Out of stock

8,420.00 ден

Достапност: Нема на залиха ШИФРА: AA023903 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

235

Профил

45

Дијаметар

R18

Сезона

Зимска

Бренд

KLEBER

Шара

Krisalp HP3

Тежински индекс

98

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: