235/45R19 95W N’Fera Sport SUV

NEXEN

235/45R19 95W N’Fera Sport SUV

235/45R19 95W N’Fera Sport SUV

9,490.00 ден

На лагер

9,490.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 500632 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

235

Профил

45

Дијаметар

R19

Сезона

Летна

Бренд

NEXEN

Шара

N-Fera Sport SUV

Додадовте производ во Вашата кошничка: