235/50R17 96W PRIMACY 3 GRNX

OUTLET 2019
MICHELIN
-30%

235/50R17 96W PRIMACY 3 GRNX

235/50R17 96W PRIMACY 3 GRNX

9,268.00 ден

На лагер

9,268.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA009592-19 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

235

Outlet

Профил

50

Дијаметар

R17

Сезона

Летна

Бренд

MICHELIN

Шара

Primacy 3

Тежински индекс

96

Брзински индекс

W

Додадовте производ во Вашата кошничка: