235/55R17 103V SNOW XL RI

RIKEN
-10%

235/55R17 103V SNOW XL RI

235/55R17 103V SNOW XL RI

5,139.00 ден

На лагер

5,139.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA017536 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

235

Профил

55

Дијаметар

R17

Сезона

Зимска

Бренд

RIKEN

Шара

Snow

Тежински индекс

103

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: