235/55R18 100H WinterContact TS870 P FR

OUTLET 2021
CONTINENTAL
-20%

235/55R18 100H WinterContact TS870 P FR

235/55R18 100H WinterContact TS870 P FR

12,016.00 ден

На лагер

12,016.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA023267-21 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

235

Профил

55

Дијаметар

R18

Сезона

Зимска

Бренд

CONTINENTAL

Шара

WinterContact TS 870

Тежински индекс

100

Брзински индекс

H

Outlet

Додадовте производ во Вашата кошничка: