235/55R18 100W N’Fera Sport SUV

NEXEN

235/55R18 100W N’Fera Sport SUV

235/55R18 100W N’Fera Sport SUV

7,580.00 ден

На лагер

7,580.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 500636 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

235

Профил

55

Дијаметар

R18

Сезона

Летна

Бренд

NEXEN

Шара

N-Fera Sport SUV

Додадовте производ во Вашата кошничка: