235/55R19 105W 701 SUV XL RI

RIKEN

235/55R19 105W 701 SUV XL RI

235/55R19 105W 701 SUV XL RI

7,970.00 ден

На лагер

7,970.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA011061 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

235

Профил

55

Дијаметар

R19

Сезона

Летна

Бренд

RIKEN

Шара

701 Suv

Тежински индекс

105

Брзински индекс

W

Додадовте производ во Вашата кошничка: