235/55R20 105S G-M W ICE I-15 SUV

LING LONG
-10%

235/55R20 105S G-M W ICE I-15 SUV

235/55R20 105S G-M W ICE I-15 SUV

6,885.00 ден

На лагер

6,885.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 501906 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

235

Профил

55

Дијаметар

R20

Сезона

Зимска

Бренд

LING LONG

Шара

GREEN MAX ICE

Тежински индекс

105

Брзински индекс

S

Додадовте производ во Вашата кошничка: