235/60R17 102V 701 SUV RI

OUTLET 2020
RIKEN

235/60R17 102V 701 SUV RI

235/60R17 102V 701 SUV RI

7,100.00 ден

На лагер

7,100.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA010925-20 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

235

Профил

60

Дијаметар

R17

Сезона

Летна

Бренд

RIKEN

Шара

701 Suv

Тежински индекс

102

Брзински индекс

V

Outlet

Додадовте производ во Вашата кошничка: