235/60R17 106H WR SUV 3 XL

OUTLET 2016
NOKIAN
-50%

235/60R17 106H WR SUV 3 XL

235/60R17 106H WR SUV 3 XL

4,685.00 ден

На лагер

4,685.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA010512-16 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

235

Outlet

Профил

60

Дијаметар

R17

Сезона

Зимска

Бренд

NOKIAN

Шара

WR SUV 3

Тежински индекс

106

Брзински индекс

H

Додадовте производ во Вашата кошничка: