235/65R16 115/113R WINGUARD WT1

NEXEN
-10%

235/65R16 115/113R WINGUARD WT1

235/65R16 115/113R WINGUARD WT1

7,668.00 ден

На лагер

7,668.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 502721 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

235

Профил

65

Дијаметар

R16

Сезона

Зимска

Бренд

NEXEN

Шара

WINGUARD WT1

Тежински индекс

115/113

Брзински индекс

R

Додадовте производ во Вашата кошничка: