235/65R16C 121/119R NOKIAN CLINE CARGO

NOKIAN

235/65R16C 121/119R NOKIAN CLINE CARGO

235/65R16C 121/119R NOKIAN CLINE CARGO

10,410.00 ден

На лагер

10,410.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA009608 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

235

Профил

65

Дијаметар

R16

Сезона

Летна

Бренд

NOKIAN

Шара

cLine

Тежински индекс

121

Брзински индекс

R

Додадовте производ во Вашата кошничка: