235/65R17 108V PERFORMANCE SUV FR XL

OUTLET 2017
SPORTIVA
-40%

235/65R17 108V PERFORMANCE SUV FR XL

235/65R17 108V PERFORMANCE SUV FR XL

2,586.00 ден

На лагер

2,586.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA009634-17 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Outlet

Ширина

235

Профил

65

Дијаметар

R17

Сезона

Летна

Бренд

SPORTIVA

Тежински индекс

108

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: