235/65R17 108W CrossClimate SUV 2 XL

MICHELIN

235/65R17 108W CrossClimate SUV 2 XL

235/65R17 108W CrossClimate SUV 2 XL

11,730.00 ден

На лагер

11,730.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 501678 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

235

Профил

65

Дијаметар

R17

Сезона

За сите сезони

Бренд

MICHELIN

Шара

CROSSCLIMATE SUV 2

Тежински индекс

108

Брзински индекс

W

Додадовте производ во Вашата кошничка: