235/75R15 109T GRABBER GT XL

GENERAL TIRE

235/75R15 109T GRABBER GT XL

235/75R15 109T GRABBER GT XL

8,090.00 ден

На лагер

8,090.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA006589 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

235

Профил

75

Дијаметар

R15

Сезона

Летна

Бренд

GENERAL TIRE

Шара

Grabber GT

Тежински индекс

109

Брзински индекс

T

Додадовте производ во Вашата кошничка: