245/40R17 95W RXMOTION U11 XL

OUTLET 2020
ROADX

245/40R17 95W RXMOTION U11 XL

245/40R17 95W RXMOTION U11 XL

3,980.00 ден

На лагер

3,980.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA021829-20 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

245

Профил

40

Дијаметар

R17

Сезона

Летна

Бренд

ROADX

Шара

RX Motion U11

Тежински индекс

95

Брзински индекс

W

Outlet

Додадовте производ во Вашата кошничка: