245/45R20 103W Wintoura SUV XL

OUTLET 2020
DAVANTI
-50%

245/45R20 103W Wintoura SUV XL

245/45R20 103W Wintoura SUV XL

4,405.00 ден

На лагер

4,405.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA020698-20 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

245

Профил

45

Дијаметар

R20

Сезона

Зимска

Бренд

DAVANTI

Шара

Wintoura SUV

Тежински индекс

103

Брзински индекс

W

Outlet

Додадовте производ во Вашата кошничка: