245/50R18 104V PILOT ALPIN PA4 XL

MICHELIN
-10%

245/50R18 104V PILOT ALPIN PA4 XL

245/50R18 104V PILOT ALPIN PA4 XL

14,634.00 ден

На лагер

14,634.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA013876 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

245

Профил

50

Дијаметар

R18

Сезона

Зимска

Бренд

MICHELIN

Шара

Pilot Alpin PA4

Тежински индекс

104

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: