255/40R19 100V PILOT ALPIN PA5 XL

MICHELIN

255/40R19 100V PILOT ALPIN PA5 XL

255/40R19 100V PILOT ALPIN PA5 XL

19,490.00 ден

На лагер

19,490.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA018030 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

255

Профил

40

Дијаметар

R19

Сезона

Зимска

Бренд

MICHELIN

Шара

Pilot Alpin 5

Тежински индекс

100

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: