255/40R19 100Y P ZERO MO XL

PIRELLI
-10%

255/40R19 100Y P ZERO MO XL

255/40R19 100Y P ZERO MO XL

11,898.00 ден

Out of stock

11,898.00 ден

Достапност: Нема на залиха ШИФРА: 504118 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

255

Профил

40

Дијаметар

R19

Сезона

Летна

Бренд

PIRELLI

Шара

PZERO

Тежински индекс

100

Брзински индекс

Y

Додадовте производ во Вашата кошничка: