255/45R20 105V XL SNOW GRABBER+ FR

OUTLET 2021
GENERAL TIRE
-50%

255/45R20 105V XL SNOW GRABBER+ FR

255/45R20 105V XL SNOW GRABBER+ FR

4,505.00 ден

На лагер

4,505.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA018062-21 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

255

Профил

45

Дијаметар

R20

Сезона

Зимска

Бренд

GENERAL TIRE

Шара

Snow Grabber Plus

Тежински индекс

105

Брзински индекс

V

Outlet

Додадовте производ во Вашата кошничка: