255/50R19 107 PILOT ALPIN 5 SUV XL

MICHELIN
-10%

255/50R19 107 PILOT ALPIN 5 SUV XL

255/50R19 107 PILOT ALPIN 5 SUV XL

15,345.00 ден

На лагер

15,345.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 505118 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

255

Профил

50

Дијаметар

R19

Сезона

Зимска

Бренд

MICHELIN

Шара

Pilot Alpin 5 SUV

Тежински индекс

107

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: