255/55R18 109H Open Country AT+ XL

TOYO

255/55R18 109H Open Country AT+ XL

255/55R18 109H Open Country AT+ XL

9,310.00 ден

На лагер

9,310.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA020850 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

255

Профил

55

Дијаметар

R18

Сезона

За сите терени и сезони

Бренд

TOYO

Шара

OPEN COUNTRY AT+

Тежински индекс

109

Брзински индекс

H

Додадовте производ во Вашата кошничка: