265/60 R18 110H Open Country A/T 3

TOYO
-10%

265/60 R18 110H Open Country A/T 3

265/60 R18 110H Open Country A/T 3

11,133.00 ден

На лагер

11,133.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 505081 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

265

Профил

60

Дијаметар

R18

Сезона

За сите терени и сезони

Бренд

TOYO

Шара

OPEN COUNTRY A/T 3

Тежински индекс

110

Брзински индекс

H

Додадовте производ во Вашата кошничка: