265/70R18 116T GRABBER HTS 60 OWL

GENERAL TIRE

265/70R18 116T GRABBER HTS 60 OWL

265/70R18 116T GRABBER HTS 60 OWL

10,100.00 ден

На лагер

10,100.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA019109 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

265

Профил

70

Дијаметар

R18

Сезона

Летна

Бренд

GENERAL TIRE

Шара

Grabber HTS 60

Тежински индекс

116

Брзински индекс

T

Додадовте производ во Вашата кошничка: