275/35R20 102Y N’Fera Sport XL

NEXEN

275/35R20 102Y N’Fera Sport XL

275/35R20 102Y N’Fera Sport XL

13,990.00 ден

На лагер

13,990.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 500664 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

275

Профил

35

Дијаметар

R20

Сезона

Летна

Бренд

NEXEN

Шара

N-Fera Sport XL

Додадовте производ во Вашата кошничка: