275/35R20 102Y PILOT SUPER SPORT XL

MICHELIN

275/35R20 102Y PILOT SUPER SPORT XL

275/35R20 102Y PILOT SUPER SPORT XL

23,110.00 ден

На лагер

23,110.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA007002 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

275

Профил

35

Дијаметар

R20

Сезона

Летна

Бренд

MICHELIN

Шара

Pilot Super Sport

Тежински индекс

102

Брзински индекс

Y

Додадовте производ во Вашата кошничка: