275/40R20 106Y LATITUDE SPORT 3 ZP XL

MICHELIN
-10%

275/40R20 106Y LATITUDE SPORT 3 ZP XL

275/40R20 106Y LATITUDE SPORT 3 ZP XL

18,135.00 ден

Out of stock

18,135.00 ден

Достапност: Нема на залиха ШИФРА: AA011199 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

275

Профил

40

Дијаметар

R20

Сезона

Летна

Бренд

MICHELIN

Шара

Latitude Sport 3

Тежински индекс

106

Брзински индекс

Y

Додадовте производ во Вашата кошничка: