275/40R21 107Y PremiumContact 6 SSR * XL

OUTLET 2021
CONTINENTAL
-20%

275/40R21 107Y PremiumContact 6 SSR * XL

275/40R21 107Y PremiumContact 6 SSR * XL

20,664.00 ден

На лагер

20,664.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA019792-21 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

275

Профил

40

Дијаметар

R21

Сезона

Летна

Бренд

CONTINENTAL

Шара

ContiPremiumContact

Тежински индекс

107

Брзински индекс

Y

Outlet

Додадовте производ во Вашата кошничка: