275/45R19 108Y LATITUDE SPORT

OUTLET 2018
MICHELIN
-35%

275/45R19 108Y LATITUDE SPORT

275/45R19 108Y LATITUDE SPORT

11,108.50 ден

На лагер

11,108.50 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA004221-18 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

275

Профил

45

Дијаметар

R19

Сезона

Летна

Бренд

MICHELIN

Шара

Latitude Sport

Тежински индекс

108

Брзински индекс

Y

Outlet

Додадовте производ во Вашата кошничка: