275/45R20 110V SUV SNOW XL RI

RIKEN

275/45R20 110V SUV SNOW XL RI

275/45R20 110V SUV SNOW XL RI

9,860.00 ден

На лагер

9,860.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA020642 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

275

Профил

45

Дијаметар

R20

Сезона

Зимска

Бренд

RIKEN

Шара

Suv Snow

Тежински индекс

110

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: