275/45R20 110W GRIP MASTER C/S XL

LING LONG
-10%

275/45R20 110W GRIP MASTER C/S XL

275/45R20 110W GRIP MASTER C/S XL

7,146.00 ден

На лагер

7,146.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 503670 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

275

Профил

45

Дијаметар

R20

Сезона

Летна

Бренд

LING LONG

Шара

GRIP MASTER C/S

Тежински индекс

110

Брзински индекс

W

Додадовте производ во Вашата кошничка: