275/45R21 110Y CSC 5 SUV XL LR ContiSile

CONTINENTAL

275/45R21 110Y CSC 5 SUV XL LR ContiSile

275/45R21 110Y CSC 5 SUV XL LR ContiSile

20,540.00 ден

На лагер

20,540.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA009864 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

275

Профил

45

Дијаметар

R21

Сезона

Летна

Бренд

CONTINENTAL

Шара

ContiSportContact 5

Тежински индекс

110

Брзински индекс

Y

Додадовте производ во Вашата кошничка: