275/50R20 109W ContiSportContact 5 SUV M

CONTINENTAL

275/50R20 109W ContiSportContact 5 SUV M

275/50R20 109W ContiSportContact 5 SUV M

20,410.00 ден

На лагер

20,410.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA014755 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

275

Профил

50

Дијаметар

R20

Сезона

Летна

Бренд

CONTINENTAL

Шара

ContiSportContact 5

Тежински индекс

109

Брзински индекс

W

Додадовте производ во Вашата кошничка: